Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | MULTI |
| Model Number | daikou |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | MEN |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Width | 18.5cm |
| Lens Height | 10.5cn |
| Lenses Optical Attribute | UV400 Protection, Mirror Coating |
| Brand Name | RBworld |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Name | Large spherical ski goggles |
| Color | red, blue, green, silevry |
| Material | PC lens, three layer sponge |
| Function | Windproof, anti UV, anti snow |
| Suitable for occasions | skiing, mountaineering, riding and other outdoor sports |
Instock
There are no reviews yet.