Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.216 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 35 × 113 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation | Vertical/Hand Held |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 960w |
| Function | Dry |
| Brand Name | OLOEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.