Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Brand Name | OphidianTac |
| Origin | Mainland China |
| Type of sports | HUNTING |
| Size | 18*14*1cm |
| Item type | Tactical Waist Bag |
Instock
There are no reviews yet.