Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 50 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | BXA, YIKANG |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | 912L |
| Type | Training Apparatus |
| Instrument classification | Class I |
| Warranty | 5 years |
| After-sale Service | Onsite Training |
| Material | Aluminum |
| Length | 50cm |
| Width | 44cm |
| Total height | 78-96cm |
| Package size | 58x18x82cm |
| PCS/CN | 2 |
| Net weight | 5.5kg |
| Gross weight | 6.7kg |
Instock
There are no reviews yet.