Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 13 × 8 cm |
| Model Number | Aluminum alloy |
| Handle Material | Cork |
| Damping System | none |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 3 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 65.5-134cm |
| Shaft Material | aluminum |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| retractable defense cane | hiking |
| trekking | walking stick |
| Hiking | aonijie |
Instock
There are no reviews yet.