Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 13 × 8 cm |
| Model Number | Trek Pole |
| Handle Material | Cork |
| Damping System | No |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 3 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 135cm |
| Shaft Material | Carbon Fiber |
| Brand Name | Lighten Up |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.