Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Climbing stick |
| Handle Material | Cork |
| Damping System | None |
| Stick Tip | Carbon Tungsten Steel |
| Joint Number | 4 |
| Handle | Straight Grip Handle |
| Outdoor Activity | Mountain-climbing |
| Length (cm) | 114-140cm |
| Shaft Material | aluminum |
| Brand Name | Lighten Up |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Climbing stick | trekking |
| hiking | Telescopic baton |
| Cane | camping equipment and accessories |
| Types | Aluminum Alloy |
| Quantity | 1pc/2pcs |
Instock
There are no reviews yet.