Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 150 cm |
| Brand Name | CRXYJ |
| Origin | Mainland China |
| Properties | Rehabilitation Therapy Supplies |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | NBPWK2 electric wheelchair for disabled people |
| Type | Wheelchair |
| Speed | 20km/h max |
| Voltage | 36V |
| Wheel size | 12inch |
| Controller | Smart controller |
| Power | 250W |
| Motor | Brushless motor |
| Brake lever | 2 electric brake levers (can power off from both side) |
| Battery | lithium battery |
| Color | Black or customize |
| Product Name | electric wheelchair for disabled people |
Instock
There are no reviews yet.