Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Plastic |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 56cm |
| Full Length | 78cm |
| Handle Length | 15cm |
| Barcode | No |
| Model Number | Children luminous toy |
| Warning | luminous sword |
| Features | Flashing |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | child swordsman |
| Material | Plastic |
| Brand Name | HOGNSIGN |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.