Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 200ml |
| Shape | Rectangular |
| Specification | 17x30cm |
| Model Number | RL291 |
| Feature | Eco-Friendly, Folding, Stocked |
| Form | Bag Compression Type |
| Thickness | 12 wire |
| Applicable Space | LIVING ROOM |
| Use | clothing |
| Material | PA+PE |
| Pattern | Flat Type |
| Product | Courier Bag & Storage Bags & Express Bag |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Storage Bags |
| Large Capacity Express Bag | Clothes Bag |
| Clothes Storage Bag | Shipping Express Bag |
| Large Size Express Bag | Transport package & Storage |
| Applications | Wardrobe & Bedroom & Transport |
| Features | Eco-Friendly & Folding |
Instock
There are no reviews yet.