Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | NONE |
| Type | Tissue Canister |
| Applicable Tissue | Removable Tissue |
| Model Number | Z |
| Laying Method | Hanging Type |
| Style | Modern Style |
| Material | Plastic |
| Brand Name | ERUZRY |
| Origin | Mainland China |
| Color | As shown in the picture |
| Size | 21.5×12.4×10.2cm |
| Style 1 | Rectangular Tissue Storage Box |
| Style 2 | Bathroom Tissue Box |
| Style 3 | Kitchen Office Napkin Container |
| Style 4 | Baby Wipes Paper Storage Box |
| Style 5 | Dispenser Rack |
| Style 6 | Toilet Paper Box |
| Shipment | Free shipping, dropshipping for dropshopper |
Instock
There are no reviews yet.