Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Movement origin | Mainland china |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 41mm |
| Case Thickness | 14mm |
| Band Length | 22cm |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | LG6801 |
| Feature | Shock Resistant, Complete Calendar, DIVER |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 10Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | LIGE |
| Origin | Mainland China |
| watch women | watch brand women |
| montre femme | montre, relogio feminino |
| reloj mujer | relojes para mujer |
| watch for women | watch women wrist |
| montre femme luxe | montre automatique pour femme |
| watches for women | automatic watch |
| ladies watch | mechanical watch |
| reloj de mujer | relogio feminino |
Instock
There are no reviews yet.