Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MY1503 |
| Capacity | <3L |
| Power (W) | 1500W |
| Function | Non-Stick Coating Inner Pot |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.