Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | XMSJ |
| Weight capacity | 22Kg/50lb |
| N.W. | 24Kg/52.9lb |
| G.W. | 29.3Kg/64.6lb |
| Assemble Dimension | 40.9"W*18"D*18"H/104W*45.7D*45.7cmH |
| Packaging Dimension | 45.1"W*20.8"D*7.9"H/114.5W*52.8D*20cmH |
| Easy to assemble | All necessary hardware and instructions included |
Instock
There are no reviews yet.