Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Electric Kettle |
| Material | Food Grade PP |
| Scale Mark | Inwall Mark |
| Function | Overheat Protection, Anti-dry Protection |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | <500W |
| Capacity | 0.8L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.