Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 230g |
| Voltage | 14.4V |
| Size | 18650 |
| Application | Xiaomi Mijia Mi Robot |
| Model Number | for Xiaomi Mijia Mi Robot |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | roza cinnie |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.