Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Voltage Meter |
| Type | Household Battery Tester |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| Brand Name | ANENG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Plastic, Plastic, Plastic |
| Voltgae input | 10-100V, 10-100V, 10-100V |
| Size | 61.36×13.5×33.36mm, 61.36×13.5×33.36mm |
Instock
There are no reviews yet.