Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.049 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| SPEC | <100g |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Feature | MOISTURIZING |
| Gender | Female |
| Brand Name | LGRAMER |
| Origin | Mainland China |
| Shelf Life | 3years |
| Date of Manufacture | 2024 |
| Use | BODY |
| Item Type | Cream |
Instock
There are no reviews yet.