Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 38 × 78 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | Battery |
| Feature | Cordless |
| Certification | ce |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
| brand | LEXY/LAKE |
| Color classification | S7pro |
| Additional features | Drying, sterilization, and edge cleaning with mops for self-cleaning |
| power | 360W |
| Clear water tank capacity | 700ml |
| Maximum noise | 78dB |
| rotate speed | 11500 rpm |
| Body weight (including battery) | 7kg |
| Battery life | 30min |
| Whether it is smart or not | be |
| Type of washing machine | Double roller brushes |
| Maximum suction power | 110AW |
| Sewage tank capacity | 300 ml |
Instock
There are no reviews yet.