Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Voltage | 12V |
| Power Source | DC |
| Warranty | one year |
| Certification | ce, EMC, ROHS, RoHS, EMC, CE |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Brand Name | suitsamus |
Instock
There are no reviews yet.