Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.343 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Decoration | none |
| Season | All season |
| Thickness | Fleece |
| Age | 18-24 |
| Hooded | Yes |
| Sleeve Style | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | High Street, Y2K |
| Material | POLYESTER, SPANDEX, Polyester |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | HOODIES |
| Brand Name | Gadotboutique |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | LOOSE |
| Composition | 95% Polyester, 5% Spandex |
| Patterned | Alphabets |
| Sheer | No |
| Seasons | Winter |
| Care Instructions | machine washable, no dry clean |
| Fabric Elasticity | Mid Elasticity |
| Printing Type | Positioning Printing |
| Weaving Method | Knit Fabric |
| Collar Style | Hooded |
| Item ID | XR03735 |
Instock
There are no reviews yet.