Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 43 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Warranty | 1 year warranty |
| Power Source | Electric |
| Model Number | THZH1514-SMT10 |
| Motor | Brush Motor |
| Controller Battery | AA battery(Not included) |
| Remote Distance | 50-100m |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.