Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 38 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Warning | It is only suitable for experienced people. |
| Warranty | 1 year |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Model Number | LS-A0002 |
| Motor | Brush Motor |
| Controller Battery | AA battery(not included) |
| Remote Distance | 50-100m |
| Material | Metal |
| Brand Name | LESU |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.