Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 31 × 14 cm |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 0.68kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 39cm |
| Model Number | RM53049 |
| Pattern Type | Patchwork |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | POLYESTER |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | nappy hand bag |
| Type 2 | mummy bag |
| Type 3 | shoulder bag |
| Type 4 | travel bag |
| Type 5 | nursing bag |
| Type 6 | stroller bag |
| Type 7 | baby accessories |
| Type 8 | travel backpack |
| Type 9 | fashion bag |
| Type 10 | hand bag |
Instock
There are no reviews yet.