Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Use | Cotton Pads |
| Origin | Mainland China, Mainland China, Organizer |
| Place Of Origin | China mainland |
| Item Width | 10cm |
| Item Weight | 70g |
| Item Length | 20 |
| Item Height | 10cm |
| Model Number | Handbags |
| Material Composition | Travel |
| Shape | Box |
| Pattern Type | LEOPARD |
| Closure Type | zipper |
| Style | fashion, women Handbags |
| Main Material | Velvet |
| Item Type | Cosmetic Cases |
| CN | Zhejiang |
| Product Name | women cosmetic bag |
| Mode | Lipstick Storage Bag |
| Craft | Cute Makeup Bag |
| Color | Pencil Case |
| Feature | Toiletry Kit |
| Gender | Travel |
| Size | Pouch Bags |
Instock
There are no reviews yet.