Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Basic Classic |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Product Type | Regular reading glasses |
| Style type | CAT EYE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | V56012 |
| Lens Width | 5.4cm |
| Lens Height | 3.5cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Plastic Titanium |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | GRAY |
| Gender | WOMEN |
| Lenses Optical Attribute | polarized |
| Brand Name | GSBJXZ |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| PD | 65mm |
Instock
There are no reviews yet.