Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.113 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 4 cm |
| Material | Plastic |
| Battery Capacity[mAh] | 500 |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | waterproof, With microphone |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Support APP | Yes |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | Yes |
| Resistance | 32 |
| Frequency Response Range | 20 – 2000 |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | XT80 |
Instock
There are no reviews yet.