Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Recommended use | Learing, Business Use, DESIGN, Daily Entertainment |
| Keyboards | Backlit Keyboard |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR4 |
| Thermal Design Power | – |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 4.7GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 2.6GHz |
| Number of Cores | 4 |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| CPU Brand/Model | Intel i5-11300H |
| Weight (Battery Included) | ≥2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | other |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 195*191*39mm |
| RAM | 16GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | Thunderbolt 4, 2×USB 3.1 Gen1, 1×USB 3.1 Gen1, 1×USB 3.2 Type C, 3.5 mm Combo Audio Jack, RJ-45, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 4:3 |
| Display Size | 5.0" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Intel Iris Xe Graphics |
| Type | Convertible |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | xiaoxin mini host |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.