Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 23 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 8MP |
| Front Webcam Pixels | 5MP |
| Battery lifetime | -H |
| Camera | Second Webcam |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 7000mah |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 32GB |
| Display Size | 10" |
| Feature | Dual Cameras |
| Memory Capacity | 3GB |
| Processor Model | Snapdragon |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Processor Manufacture | QUALCOMM |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Chinese |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Tablet PC |
| Screen size | 10.1inch |
| Processor clock speed | 1.8GHz |
| Touch screen type | electromagnetic screen |
| Screen resolution | 1920×1200 |
| operating system | Android, Android |
| Wifi | 1.8GHZ |
| size | 24.1*167*8.11MM |
Instock
There are no reviews yet.