Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, DESIGN, Daily Entertainment |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Battery Capacity(mAh) | 50Wh |
| Network Communiction | Bluetooth-compatible, WIFI |
| Expandable storage | YES |
| Hard Drive Interface | M.2 |
| Memory Type | DDR5 |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | 3.4GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | 4.6GHz |
| Number of Cores | 8 |
| Keyboard language | English |
| Keyboard backlit type | No |
| Wireless Interfaces | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | 314.4*221.1*17.9mm |
| RAM | 16GB |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Port | 2×USB 3.1 Gen1, Card Reader, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1*USB3.1 Type-C, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 14Inches 350mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Integrated |
| Type | Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Lenovo Model | Xiaoxin 14SE 2025 |
| Origin | Mainland China |
| CPU | I5-13420H/R7-8745H |
Instock
There are no reviews yet.