Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 25 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD, Numeric Keypad |
| Battery Capacity(mAh) | 80Whr |
| Memory Type | DDR5 |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Others |
| Base Frequency (GHz)4 | Others |
| Number of Cores | 12 |
| Keyboard language | English |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Thickness: 17mm-20mm |
| RAM | 24GB |
| Panel Type | OLED |
| Display resolution | 2880*1800 |
| Operating System | Windows 11 |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Port | HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Integrated |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Processor brand/model | Core5 220H |
Instock
There are no reviews yet.