Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 26 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Other |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | Other |
| Base Frequency (GHz)4 | Other |
| Number of Cores | 14 |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Video Memory Capacity | Main memory allocated memory |
| Dimensions (WxHxD) | Thin 15mm-17mm |
| RAM | 32GB |
| Display resolution | 2880*1800 |
| Operating System | Windows 11 |
| Thickness | 15mm- 18mm |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 14.5" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct CPU Brand/Model | Ultra 5 225H/Ultra 7 255/Ultra 9 285H |
| Graphics card model | Intel Arc 130T/Intel Arc 140T |
Instock
There are no reviews yet.