Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Product Dimensions | 18D x 255W x 2275H |
| Color | Teak Brown |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth |
| Style | MidCentury Modern |
| Item Weight | 3549 Pounds |
| Frame Material | Acacia Wood |
| Top Material Type | Acacia Wood |
| Shape | Rectangular |
Instock
There are no reviews yet.