Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Lenght 15cm/OD 8mm Refill Gas Valve Opener |
| Technics | MIRROR |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
| Fit For | For Dupont L2 Ligne2 Lighter Refill Gas Valve Opener |
| Outside Diameter | 8mm(approx.) |
| Length | Length 15cm(Approx.) |
| Durable | 100% New |
Instock
There are no reviews yet.