Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 3 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Hydrating, Moisturizing, Cleaning, Bacteriostatic, Antimicrobial, Remove Germs, Disinfection |
| Place of Origin | Glow Soap Bars |
| Soap Type | Handmade Soap |
| Ingredient | Natural Plants |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Lightening Dark Skin |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | OUHOE |
| Item Type | Soap |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item 1 | Brightening Skin Care Products |
| Item 2 | Glow Soap for Body and Face |
| Item 3 | Lightening Soap |
| Item 4 | Brightening Body |
| Item 5 | Glowing Skin |
| Item 6 | Lightening Cream |
Instock
There are no reviews yet.