Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.114 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Removal Dead Skin |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | EE-A05-0659 |
| NET WT | 100g |
| Feature | MOISTURIZING |
| Type | Facial Soap |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | EELHOE |
| Distributor/Importer | Oil Control |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 Years |
| Item Type | Cleanser |
| Feature 1 | Smooth Skin |
| Feature 2 | Moisturizing |
| Feature 3 | Skin Lightening |
| Feature 4 | Skin Care |
| Feature 5 | Shrink Pores |
| Feature 6 | Hydration |
Instock
There are no reviews yet.