Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wi-Fi Frequency | 5GHz |
| Wi-Fi Range | 50M |
| Antenna Type | Internal |
| Transmission distance | 100M |
| Resolution | 8K |
| Decode Ability | 1080P (Full-HD) |
| Type | High Definition |
| Connectors | HDMI-compatible |
| Operation System | Android |
| Model Number | DQ10 |
| Brand Name | LEMFO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TV stick |
| Certification | CE |
| function 1 | TV Stick |
| function 2 | TV Stick Android13 |
| function 3 | TV Box |
| function 4 | Smart TV Box |
| function 5 | 8K Video 4K Wifi6 |
| function 6 | Allwinner H618 |
| function 7 | LEMFO |
| function 8 | DQ10 |
Instock
There are no reviews yet.