Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Electronic | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LEK918C |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Massage techniques | Kneading, Shiatsu, roller massage |
| Applicable parts | Neck, Back, Waist, Hips, leg, feet |
| Heating function | Back and waist |
| Adjustable height and angle of neck | Yes |
| Fit for height | 150-190 cm |
| Fit for weight | Not more than 90 kg |
| Patent | ZL 201320346161 |
Instock
There are no reviews yet.