Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Type | Alloy brush rod + Chenille |
| Item Weight | 0.33kg |
| Item Height | 114cm |
| Item Width | 25cm |
| Item Length | 17cm |
| Brand Name | HELLOLEIBOO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Sponges, Cloths & Brushes |
Instock
There are no reviews yet.