Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6 × 4 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Benefit | Waterproof / Water-Resistant, Concealer |
| NET WT | 118ml |
| Formulation | Cream |
| Skin Type | All Skin Types |
| Shelf Life | 3 year |
| Use | BODY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Concealer |
| product name | Leg makeup |
| Applicable skin type | Universal |
Instock
There are no reviews yet.