Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 111 × 72 × 72 cm |
| Electronic | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | SWZ, leercon |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Fujian, China |
| Model Number | LEK-988G2 |
| Type | Massage Chair |
| Application | Body |
| Function | musical function |
| After-sale Service | Onsite Training |
| Product Name | Zero Gravity Massage Chair |
| Voltage | AC 100V~240V(50/60Hz) |
| Feature | SL Tracking Massage |
| Material | Professional Massage Durable PU Leather |
| Product Size | 143*80*119cm |
| Certificate | CE |
| Massage Techniques | Keading Tapping Shiatsu Trembling Knocking |
| Warranty | 15 months |
| Color | Black, blue, gold |
| Payment Term | T/T |
Instock
There are no reviews yet.