Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Quantity | 1Pcs |
| Size | Full Size |
| NET WT | 3.5g |
| Benefit | Easy to Wear |
| Shelf Life | 3 years |
| Origin | Mainland China |
| Type | BLUSHER |
| Cosmetics makeup | makeup products |
| Face blusher | Blush makeup |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.