Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.217 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 9 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | MULTI |
| is_customized | no |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Daily Lighting |
| Model Number | led wall light |
| Application | Bed Room, Foyer, study |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, LVD, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.