Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.013 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 12 × 17 cm |
| Is Dimmable | No |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W 20W 30W 40W |
| Certification | CCC, ce, FCC, FCC, CE, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.