Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.384 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 12 × 12 cm |
| Plug Type | None |
| Frame Color | Silver |
| Model Number | HJA14 Table lamp |
| Application | Bed Room |
| Technics | Plated |
| Body Color | Silver |
| Warranty | Rechargeable Desk Lamp |
| Shade Type | IRON |
| Shade Direction | Up & Down |
| Finish | IRON |
| Certification | ce, EMC, FCC, ROHS, RoHS, FCC, EMC, CE |
| Base Type | None |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Table Lamps |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Is Dimmable | Yes |
| Style | Modern Style |
Instock
There are no reviews yet.