Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.554 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 16 × 16 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Body Color | Clear |
| Shade Direction | Down |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Light Source | LED bulbs |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Power Source | DC |
| Item Type | Table Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Wattage | 0-5W |
| Material | Acryl |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Voltage | 5V |
| Is Dimmable | Yes |
| Style | Modern Style |
Instock
There are no reviews yet.