Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.803 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | 35W |
| No-Load Speed | 30000rpm |
| Output voltage | other |
| Size | 146*79*40mm |
| Material | Plastic |
| Model Number | TP291/TP289 |
| Brand Name | iBelieve |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE |
| model | tp291/TP289 |
| Type | Nail Drill |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Key Word | Portable electric nail drill machine |
| Feature | Long work time battery |
| MOQ | 1 Pcs |
| Nail drill Type | cordless and rechargeable |
| Max speed | 30000rpm |
| Accessories | drill bits + Handpiece + Holder |
| Voltage | 110-240V 60Hz/50Hz |
| KEYWORDS | nail drill machine, unas accesorios y herramientas, nail supplies for professionals, ponceuse ongle electrique |
Instock
There are no reviews yet.