Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Nominal Capacity | 12800mAh |
| Weight | 500g |
| Voltage | 14.4V |
| Application | i7 7150 i7+ 7550 i4 4150 i4+ 4552 i3 3150 i3+ 3550 i7158 i7550 i755020 |
| Model Number | i7 7150 i7+ 7550 i4 4150 i4+ 4552 i3 3150 i3+ 3550 i7158 i7550 i75502 |
| Type | Li-Ion |
| Brand Name | ALalito |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS, UL, KC |
Instock
There are no reviews yet.