Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 11 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Usage | Battery spot welder |
| Weight | 550g |
| Model Number | DL-03S |
| Dimensions | / |
| Origin | Mainland China |
| Rated Duty Cycle | / |
| Brand Name | KOOSTR |
| Rated Capacity | 5000mAh |
| Max. Welding Thickness | 0.1-0.15mm |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.