Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 36 cm |
| Origin | Mainland China |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | HVC6000Pro |
| Usage | Plasma Cutter |
| Rated Current | 10-40A |
| Input Voltage | 220V |
| Certification | CE |
| Item Weight | 16.85KG |
| Material | Iron |
| Voltage | 220 Volts |
| Amperage Capacity | 40 Amps |
| MAX CUT | 12-15mm |
| Clean Cut | 6-8mm |
Instock
There are no reviews yet.